foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSCF2039strDnia 27 września indywidualnymi biegami przełajowymi w parku Modrzewia rozpoczęto nowy sportowy rok szkolny 2016/2017. Wśród wielu biegaczy z elbląskich szkół wyśmienicie

wypadli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 8 w Elblągu. Na szczególne słowa uznania zasłużyła Wiktoria Jasińska (I miejsce w roczniku 2005) oraz Daniel Jasiński (III miejsce w roczniku 2006). Dobrze również wystartowali pozostali nasi lekkoatleci - Oliwier Swobodziński, Piotr Pocełujko, Dominik Osmański, Alicja Dzieżyc, Małgorzata Leśniewska, Alicja Paziewska i Eliza Byzdra.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup