foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

IMG 1876strPierwszego dnia jesieni (22.09.2016 r.) uczniowie klas czwartych i piątych pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Adama Jażdżyńskiego i Piotra Różalskiego wzięli udział w Czwartkach lekkoatletycznych. Celem

 

zawodów jest propagowanie lekkoatletyki wśród najmłodszych i wyłowienie sportowych talentów. Czwartki lekkoatletyczne funkcjonują równolegle z rokiem szkolnym. Zawody w poszczególnych ośrodkach odbywają się dwuetapowo jesienią (wrzesień – październik) i wiosną (kwiecień – czerwiec). Finały miejskie rozgrywane w całej Polsce, wyłonią cztery tysiące najlepszych młodych atletów. Pod koniec czerwca tradycyjnie odbywa się Finał Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. W ciągu 20 lat w Czwartkach startowało już kilkaset tysięcy zawodników z całej Polski. W tym roku organizatorzy liczą na milionowego uczestnika. W pierwszym Czwartku lekkoatletycznym rozgrywanym w Elblągu uczestniczyli nasi uczniowie Daniel Jasiński, Piotr Pocełujko, Oliwier Swobodziński, Alicja Dzieżyc, Małgorzata Leśniewska, Kinga Wejrauch, Mateusz Majewski. Wszyscy nasi lekkoatleci zasługują na wielkie słowa uznania, życzymy im wielu sportowych emocji i wrażeń.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web