IMG 1876strPierwszego dnia jesieni (22.09.2016 r.) uczniowie klas czwartych i piątych pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Adama Jażdżyńskiego i Piotra Różalskiego wzięli udział w Czwartkach lekkoatletycznych. Celem

zawodów jest propagowanie lekkoatletyki wśród najmłodszych i wyłowienie sportowych talentów. Czwartki lekkoatletyczne funkcjonują równolegle z rokiem szkolnym. Zawody w poszczególnych ośrodkach odbywają się dwuetapowo jesienią (wrzesień – październik) i wiosną (kwiecień – czerwiec). Finały miejskie rozgrywane w całej Polsce, wyłonią cztery tysiące najlepszych młodych atletów. Pod koniec czerwca tradycyjnie odbywa się Finał Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. W ciągu 20 lat w Czwartkach startowało już kilkaset tysięcy zawodników z całej Polski. W tym roku organizatorzy liczą na milionowego uczestnika. W pierwszym Czwartku lekkoatletycznym rozgrywanym w Elblągu uczestniczyli nasi uczniowie Daniel Jasiński, Piotr Pocełujko, Oliwier Swobodziński, Alicja Dzieżyc, Małgorzata Leśniewska, Kinga Wejrauch, Mateusz Majewski. Wszyscy nasi lekkoatleci zasługują na wielkie słowa uznania, życzymy im wielu sportowych emocji i wrażeń.

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!