foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20170607 162935strMuzyka, śpiewy, zabawy i przepyszne jedzenie jak u mamy. Gdzie to wszystko? Ano właśnie na Festynie Rodzinnym, który zorganizowała „Ósemka” 7 czerwca br. Kto był – ten wspomina, a kto nie – niech żałuje!

Mottem przewodnim imprezy było hasło „Miłość w rodzinie nigdy nie zaginie”. Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że rodzina to największa wartość, o którą trzeba dbać i poświęcać jej jak najwięcej czasu. Dlatego tego typu inicjatywy cieszą się coraz większą popularnością. A co się działo tego dnia? Ano wiele i dużo….

Wszystko zaczęło się o godzinie 16.00, trochę pogoda pokrzyżowała nam plany bo zaczął padać deszcz, ale dla nas nie ma problemów bez rozwiązania. Festyn został przeniesiony do szkolnej hali. Jak co roku przybyło bardzo dużo mieszkańców Zawodzia. Oprawą muzyczną i fachową organizacją zabaw dla najmłodszych zajął się profesjonalny wodzirej ze studia Galileo. Były liczne konkurencje rodzinne i sportowe, które dostarczyły wspaniałych wrażeń i niezapomnianych emocji. Dla tych, którzy mieli wiele niespożytej energii – był Jump fitness, a dla wielbicieli piłki nożnej coś specjalnego – a mianowicie trening z Concordią. Wśród licznych atrakcji wymienić należy także m.in.: malowanie twarzy, tworzenie kreacji z balonów, czy też loterię z nagrodami (do wygrania były m.in. wejście do teatru, karnet do szkoły tańca, czy też puzzle). Na sali było stoisko z projektu "Read, write, eat" w ramach Erasmus+, w którym uczestniczy nasza szkoła.

Dla każdego coś miłego, dla ciała i ducha. Można było również podziwiać  twórczość literacką uczniów z SP 8.

Ale człowiek nie samą sztuką żyje, więc dla podniebienia przyszykowaliśmy: watę cukrową, naleśniki, przepyszne ciasta, grochówkę i napoje, a także istniała możliwość degustacji wyrobów z gospodarstw agroturystycznych.

Podsumowując – było radośnie, smacznie i przyjemnie. Zapraszamy w następnym roku.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr