foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20170608 123023strDnia 8 czerwca uczniowie klasy III a, V b oraz IV a i V a z paniami: Alą Chont, Grażyną Wojtczak i Krystyną Kamińską byli na jednodniowej wycieczce w Trójmieście. Najpierw odwiedzili Oceanarium. To niewątpliwie jedna

z najciekawszych atrakcji w Gdyni i okolicy, a nawet w całej Polsce. Akwarium Gdyńskie oferuje niesamowitą egzotykę, spotykaną jedynie w filmach. Podwodny świat to kolorowe ryby o wielorakich kształtach, żarłoczne piranie, wielkie żółwie, piękne koralowce i cudne muszle... wszystko to na wyciągnięcie dłoni. Naprawdę warto zajrzeć do gdyńskiego Oceanarium! Po wyjściu z Oceanarium dzieci spacerowały po Skwerze Kościuszki, gdzie mogły zobaczyć statki "Dar Pomorza" i "Dar Młodzieży". Następnie pojechały do Gdańska do „Papugarni”. Tam zobaczyły najróżniejsze papugi: kakadu, popularne ary, rzadko spotykane tukany i inne egzotyczne gatunki. Kolekcja liczy ponad 60 ptaków. Papugi można nie tylko oglądać, ale dotknąć, pogłaskać, przytulić się do nich i nakarmić! Miło spędziliśmy tam czas. Każdy zaprzyjaźnił się z jakimś ptakiem. A dowodem na to są liczne zdjęcia. Po tych atrakcjach posililiśmy się w McDonaldzie. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Wycieczkę zorganizowały pani Ala Piotrowicz-Chont i Grażyna Wojtczak.
Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web