foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

IMG 1407strDwadzieścioro sześcioro uczniów z klas IV - VI uczestniczyło w dniach 31 maja – 1 czerwca w wycieczce do Warszawy. Wycieczkę zorganizowały panie Joanna Malec oraz Urszula Tałuć. W stolicy zwiedzaliśmy Stadion Narodowy, na którym odbywają się wydarzenia sportowe, muzyczne i rozrywkowe.

Poznaliśmy krótką historię tego obiektu, dowiedzieliśmy się wszystkiego o sektorach, trybunach i miejscach dla widzów. Na koniec przespacerowaliśmy się po najwyżej położonej strefie kibica i zakupiliśmy pamiątki w sklepie sportowym. Następnie udaliśmy się do Pałacu Kultury i Nauki – najwyższego budynku w Polsce, który znajduje się w Śródmieściu Warszawy. Tam podziwialiśmy Warszawę z tarasu widokowego – na XXX piętrze budowli. Kolejne atrakcje, w których uczestniczyliśmy w czasie wycieczki to: Zamek Królewski, gdzie odbyły się warsztaty „U króla na Zamku”, Muzeum Ewolucji oraz Domków dla Lalek. To ostatnie muzeum okazało się magicznym miejscem, pełnym ciekawych eksponatów – domków z różnych epok, i krain geograficznych. Niezwykłym doświadczeniem było zwiedzanie Starówki i spacer Krakowskim Przedmieściem. Wycieczka do Warszawy przybliżyła obraz stolicy Polski, dzięki niej miejsca widziane często w telewizji, będą nam bliskie, bo znane osobiście.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web