foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20170315 133227strDnia 15 marca uczniowie klasy V b z wychowawczynią Grażyną Wojtczak uczestniczyli w warsztatach "Sama Słodycz Cafe" w Manufakturze Cukierków na Starym Mieście w Elblągu. Były to bardzo ciekawe zajęcia, na których dzieci mogły obserwować etapy powstawania karmelków. Atrakcją warsztatów było wykonanie przez dziecko swojego lizaka. Na koniec panie zadawały pytania dotyczące powstawania cukierków, na które uczniowie chętnie odpowiadali.

Najlepiej odpowiadających na zadane pytania nagrodzono paczuszką pysznych karmelków. Wszystkim bardzo podobał się pokaz produkcji słodyczy. Można było kupić cukierki o różnych smakach i poczęstować swoich najbliższych i znajomych. Z własnoręcznie zrobionymi lizakami wróciliśmy zadowoleni do szkoły.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr