foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20170425 121006strDnia 25 kwietnia w naszej szkole zorganizowany został międzyszkolny konkurs pod hasłem: ,,Czysta Planeta-Zdrowy człowiek’’. W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły ze szkół: SP1, SP18 i SP8. Celem konkursu było

uwrażliwianie na problemy środowiska przyrodniczego, popularyzacja idei ochrony środowiska, propagowanie zasad zdrowego stylu życia, ukazanie prawidłowych wzorców żywieniowych, integracja i wspólna zabawa. W czasie konkursu uczestnicy rozwiązywali krzyżówki i zagadki, układali hasła, opisywali zagrożenia środowiska, układali rozsypankę wyrazową oraz na podstawie inscenizacji wypisywali witaminy występujące w danych produktach spożywczych. Po wykonaniu zadań dzieci posiliły się zdrowymi ciasteczkami i sokami. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni książkami o tematyce przyrodniczej, a zwycięzcy również dyplomami. Konkurs zorganizowały panie: G. Wojtczak i A. Chont.

Nasze certyfikaty

 

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr