foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20170601 113906strDnia 1 czerwca uczniowie kl. VI b uczestniczyli w grze miejskiej, zorganizowanej przez CSE „Światowid” pt. „Z dala od klawiatury, a bliżej literatury”. Uczniowie z planem Starego Miasta,

podążali według określonej trasy do Muzeum Archeologiczno-Historycznego, WMBP, Galerii El, Biblioteki Elbląskiej, Teatru, Ratusza Staromiejskiego, Młodzieżowego Domu Kultury. Rozwiązywali krzyżówki, diagramy, zagadki. Na każdej stacji grupy otrzymywały koperty ze wskazówkami, które potem służyły do rozpoznania fragmentów książek oraz rozwiązania zagadki literackiej. Uczniowie naszej szkoły, w ramach nagrody, otrzymali wejściówki do Clubu Squash Score w Elblągu.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr