foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20170606 144647strW dniu 6 czerwca odbył się szkolny konkurs wiedzy z języka angielskiego dla klas III. Uczniowie napisali test składający się z 3 rodzajów zadań: słuchowych, gramatycznego połączenia par wypowiedzi oraz pogrupowania

poznanych słówek na odpowiednie kategorie. Wszyscy uczestnicy test napisali na bardzo wysokim poziomie. Zwycięzcami zostali Dawid Ciumerk z kl. III b, który zdobył maksymalną liczbę punktów oraz Maja Kłosieska z kl. III a. Uczniowie w nagrodę otrzymali, niezwykle cenne dla nich, koszulki (z wizerunkiem Tigera – maskotką, która jest przez nie uwielbiana). Gratulacje!

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup