IMG 20170606 144647strW dniu 6 czerwca odbył się szkolny konkurs wiedzy z języka angielskiego dla klas III. Uczniowie napisali test składający się z 3 rodzajów zadań: słuchowych, gramatycznego połączenia par wypowiedzi oraz pogrupowania

poznanych słówek na odpowiednie kategorie. Wszyscy uczestnicy test napisali na bardzo wysokim poziomie. Zwycięzcami zostali Dawid Ciumerk z kl. III b, który zdobył maksymalną liczbę punktów oraz Maja Kłosieska z kl. III a. Uczniowie w nagrodę otrzymali, niezwykle cenne dla nich, koszulki (z wizerunkiem Tigera – maskotką, która jest przez nie uwielbiana). Gratulacje!