IMG 20170517 113257str17 maja uczniowie klasy drugiej, wraz z panią Agnieszka Zagulską - Narwojsz i panią Karoliną Jakubiuk, wzięli udział w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Dydaktycznej „Kiedy uczeń chroni i strzeże, nikt mu danych

nie zabierze”. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego i w jaki sposób należy zabezpieczać swoje dane, zwłaszcza na popularnych portalach społecznościowych. Następnie wykonali plakat ilustrujący prawo dziecka do życia w rodzinie. Spotkanie zakończył występ artystyczny i słodki poczęstunek. Konferencję zorganizowała Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna oraz Szkoła Podstawowa Nr 15.