20170612 083906strDnia 9 czerwca w bibliotece szkolnej odbył się quiz historyczny o Stanisławie Staszicu dla kl. IV-VI. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów. Jego celem było zgłębianie wiedzy o patronie szkoły oraz

Czytaj więcej: Quiz o Stanisławie Staszicu

20170531 102317strW dniach 29-31 maja uczniowie klas młodszych uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych poświęconych patronowi naszej szkoły - Stanisławowi Staszicowi. Dzieci zapoznały się z sylwetką wybitnego

Czytaj więcej: Lekcje biblioteczne o patronie szkoły

20170609 093154str5 czerwca kolejna klasa VI a wraz z wychowawczynią udała się do Biblioteki Pedagogicznej na warsztaty ,,Spacer po Starówce z elementami kodowania”. Zajęcia wywarły duże wrażenie na uczniach. Programowanie robotów

Czytaj więcej: Warsztaty w bibliotece VIa

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 1960) od dnia 9 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. szkoła podstawowa jest obowiązana prowadzić działalność opiekuńczą dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I–III szkoły podstawowej. W związku z powyższym świetlica szkolna będzie czynna dla tych uczniów klas I – III, których oboje rodziców wykonuje pracę zawodową.