foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC01791strW dniu 08 października 2015 roku w świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu odbyło się uroczyste pasowanie na Świetliczaka. Tradycją naszej świetlicy jest przyjmowanie w szeregi świetliczaków nowoprzybyłych uczniów. Uroczystość rozpoczęła Pani Kierownik Świetlicy Jolanta Gołębiowska, która przedstawiła wychowankom świetlicy na czym będzie polegała uroczystość.

 

Przypomniała, że każdy uczeń, aby mógł zostać pełnoprawnym świetliczakiem musi przejść sprawdzian. Uczniowie mieli do pokonania cztery próby: wiedzy, sprawnościową, milczenia i odwagi. Wszystkim udało się pomyślnie zakończyć sprawdzian. Na koniec każdy wychowanek został pasowany przez Panią Kierownik oraz otrzymał rożek ze słodyczami, pamiątkowy dyplom i upominek.

 

wwwstr

 

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr