foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMG 20160622 164958strDnia 22 czerwca dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej pojechały na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Vitalis” w Zastawnie. Zwiedzanie gospodarstwa rozpoczęło się przejażdżką ciągnikiem i obserwowaniem różnych gatunków bydła. Można było pogłaskać konie oraz popatrzeć na parę osiołków, spodziewających się potomstwa. Każdy z uczestników wycieczki miał możliwość

przejażdżki na koniu. Dzieci karmiły króliczki, kozy i lamy. Na zakończenie tak przyjemnego dnia, przygotowane zostało ognisko z kiełbaskami, każdy mógł także poczęstować się domowej roboty drożdżówką oraz pysznym kompotem. Dzieci bawiły się na pobliskim terenie zielonym grając w piłkę siatkową i frisbee oraz korzystając z placu zabaw.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr