a

W maju i czerwcu, dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej i socjoterapeutycznej, wzięły udział w kampanii „Niosę Pomoc”, w ramach działań Polskiej Akcji Humanitarnej. Celem Kampanii było:
• kształtowanie wśród dzieci postaw: otwartości, odpowiedzialności i zaangażowania na rzecz innych,

• przekazanie rzetelnej wiedzy o krajach dotkniętych kryzysami humanitarnymi oraz o udzielaniu im skutecznej pomocy.

W ramach modułu „Dostęp do edukacji” dzieci dowiedziały się między innymi, jakie: znaczenie ma dostęp do edukacji dla mieszkańców krajów globalnego Południa, dlaczego tak ważne jest zapewnienie prawa do edukacji dla wszystkich ludzi, jakie napotykamy bariery w jego realizacji oraz jakie działania są podejmowane, aby to prawo zapewnić.

W ramach modułu „Dostęp do wody” uczniowie poznali: prawo do wody na świecie i jego znaczenie oraz przyczyny i skutki utrudnionego dostępu do wody.

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!