foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC05738strW dniu 17 czerwca w świetlicy socjoterapeutycznej obchodziliśmy uroczyste święto z okazji Dnia Rodziny. Wśród gości były mamy, tatusiowie, ciocie oraz rodzeństwo wychowanków świetlicy. Imprezę swoim przemówieniem rozpoczęła pani kierownik Jolanta Gołębiowska. Następnie wszyscy zebrani mogli wysłuchać koncertu uczniów, do którego wykorzystano nietypowe instrumenty – Bum Bum Rurki. Dzieci przez cały rok, specjalnie do tego wydarzenia,

przygotowywała pani Marzena Skonieczna. Rodzice również mogli spróbować swoich umiejętności na Bum Bum Rurkach, wystukując rytm do piosenki „Mamma Mia”. Zadaniem uczestników spotkania było również, w wyznaczonym czasie, rozwiązać jak najwięcej zagadek zapisanych w kodach QR. Kody ukryte były w na korytarzu szkolnym, a do ich odszyfrowania posłużyły tablety. Każda rodzina wykazała się sprytem i niezwykłą wiedzą, dlatego też wszyscy otrzymali słodki upominek. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali najgrzeczniejsi uczniowie świetlicy socjoterapeutycznej, otrzymali „Kontrakt” oraz torbę upominków. Na zakończenie można było poczęstować się pysznym ciastem oraz wypić kawę lub herbatę.

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr