foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC04805strW czwartek 7 kwietnia, świetlica „Słoneczko” świętowała Światowy Dzień Zdrowia. Świętowanie rozpoczęło się od rozmowy z dziećmi na temat zdrowego życia. Uczniowie wypowiadali się, co ich zdaniem oznacza „żyć zdrowo”. Wychowawca świetlicy zwróciła uwagę na powiązania zdrowego stylu życia z chorobą cukrzycy. Zwróciła szczególną uwagę na to w jaki sposób możemy tej chorobie przeciwdziałać oraz co robić kiedy już zachorujemy. Kolejną

częścią zajęć była zabawa w kalambury. Dzieci odgadywały pokazywane przez swoich kolegów czynności, które sprzyjają zdrowemu stylowi życia. Na zakończenie wychowankowie wykonywali w grupach plakaty promujące zdrowy styl życia oraz tworzyły piramidę zdrowia.

 

wwwstr

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr