foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC04754strW piątek 1 kwietnia, świetlica „Słoneczko” świętowała Międzynarodowy Dzień Ptaków. Świętowanie rozpoczęło się od przybliżenia dzieciom genezy tego święta. Następnie wychowankowie wymieniali nazwy wszystkich znanych im ptaków. W kolejnej części uczniowie obejrzeli prezentację, na której mogli zobaczyć jak wyglądają ptaki występujące w Polsce oraz które z nich odlatują na zimę, a które pozostają z nami przez cały czas. Ważnym elementem

pokazu było wskazanie w jaki sposób możemy pomóc ptakom pozostającym z nami na zimę oraz co możemy zrobić aby chronić ich zagrożone gatunki. Po zdobyciu tych cennych informacji, wychowankowie mogli wykorzystać je podczas rozwiązywania zagadek. Okazało się, że uczniowie mają bardzo dużą wiedzę w tym zakresie. Na zakończenie dzieci rozwiązywały rebusy, wykonywały kolorowe prace o ptakach oraz układały tematyczne domino z wykorzystaniem kodów qr.

wwwstr


Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web