foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC04631strW czwartek 17 marca świetlica szkolna obchodziła Światowy Dzień Morza. Świętowanie rozpoczęło się od przybliżenia dzieciom genezy tego święta. Uczniowie wypowiadali się na temat wszystkich skojarzeń z hasłem „morze”. Były to głównie wypowiedzi związane z wakacjami i latem, ale nie zabrakło powiązań z pracą rybaków, zwierząt zamieszkujących morze oraz informacji w jaki sposób powinniśmy dbać o nasze wodne dobro. Następnie wychowankowie rozwiązywali

zagadki, których rozwiązaniem były hasła związane ze świętem. Najbardziej aktywni otrzymali słodkie upominki. Podczas zajęć nie zabrakło również wspólnej zabawy muzyczno – ruchowej opowiadającej o żeglarzu, który pływał na łódce. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wykonywali swoją papierową łódkę, którą pięknie ozdobili.

wwwstr

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web