foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC04631strW czwartek 17 marca świetlica szkolna obchodziła Światowy Dzień Morza. Świętowanie rozpoczęło się od przybliżenia dzieciom genezy tego święta. Uczniowie wypowiadali się na temat wszystkich skojarzeń z hasłem „morze”. Były to głównie wypowiedzi związane z wakacjami i latem, ale nie zabrakło powiązań z pracą rybaków, zwierząt zamieszkujących morze oraz informacji w jaki sposób powinniśmy dbać o nasze wodne dobro. Następnie wychowankowie rozwiązywali

zagadki, których rozwiązaniem były hasła związane ze świętem. Najbardziej aktywni otrzymali słodkie upominki. Podczas zajęć nie zabrakło również wspólnej zabawy muzyczno – ruchowej opowiadającej o żeglarzu, który pływał na łódce. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wykonywali swoją papierową łódkę, którą pięknie ozdobili.

wwwstr

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr