foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

bstrW piątek 26 lutego obchodziliśmy w świetlicy Dzień Dinozaura. Świętowanie rozpoczęliśmy od rozmowy na temat: Czym są dinozaury i czy możemy je spotkać w dzisiejszych czasach. Okazało się, że dzieci mają bardzo dużą wiedzę na ten temat, którą z chęcią dzieliły się ze swoimi kolegami, a dinozaury są ich ulubionymi zabawkami. Niektórzy mają w domu całkiem sporą kolekcję. Przez cały dzień wychowankom towarzyszyły melodie z bajek

o dinozaurach. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej bohatera dnia.

wwwstr

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr