bstrW piątek 26 lutego obchodziliśmy w świetlicy Dzień Dinozaura. Świętowanie rozpoczęliśmy od rozmowy na temat: Czym są dinozaury i czy możemy je spotkać w dzisiejszych czasach. Okazało się, że dzieci mają bardzo dużą wiedzę na ten temat, którą z chęcią dzieliły się ze swoimi kolegami, a dinozaury są ich ulubionymi zabawkami. Niektórzy mają w domu całkiem sporą kolekcję. Przez cały dzień wychowankom towarzyszyły melodie z bajek

o dinozaurach. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej bohatera dnia.

wwwstr