foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC04197strW środę 17 lutego w świetlicy zorganizowany został Międzynarodowy Dzień Kota. Świętowanie rozpoczęło się od przybliżenia dzieciom genezy tego święta. Dzieci wypowiadały się na temat znanych im kotów występujących w bajkach. Opowiadały o swoich pupilach. Następnie z zaciekawieniem wysłuchały wiadomości o zwyczajach kotów. Na zakończenie wszystkim uczestnikom zajęć zostały pomalowane twarze i przeistoczyły się w kociaki.

Przez cały dzień wychowankowie oglądali bajki z ulubionymi kocimi bohaterami oraz rysowali swoich pupili.

wwwstr

                                                                      

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr