Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu - Elbląg Moje Miasto

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

dzieje ElblągastrW dniach od 8 do 12 lutego w świetlicy realizowany był cykl zajęć pod tytułem „Elbląg moje miasto”. Podczas całego tygodnia, dzieci miały możliwość w ciekawy sposób poznać najbardziej popularne legendy elbląskie. Na wstępie wychowankowie dowiedzieli się czym jest legenda i czym różni się od opowiadania. Okazało się, że wiedza uczniów w tym zakresie jest bardzo szeroka. Następnie dzieci przypomniały sobie najbardziej popularną legendę o dzielnym

Piekarczyku, który w bohaterski sposób uratował nasze miasto. W kolejnych dniach dowiedziały się czym zasłużył się czarnoksiężnik oraz przybliżona została historia o dzielnych elblążankach, które uratowały miasto. Każdym zajęciom towarzyszyły zabawy i zajęcia plastyczne. Na podsumowanie, w piątek, odbył się quiz z wiedzy o Elblągu. Najbardziej aktywne dzieci otrzymały nagrody.

wwwstr

Nasze certyfikaty

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr