foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

dsc03993 picture569fa3a0809cestr19 stycznia obchodziliśmy w świetlicy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Świętowanie rozpoczęło się od przybliżenia dzieciom genezy tego święta. Dzieci wypowiadały się na temat zwyczajów Kubusia oraz jego przyjaciół. Następnie wszyscy z ogromnym zaciekawieniem wysłuchali fragmentu opowiadania opisującego jedną z przygód misia. Po zapoznaniu się z historią, wychowankowie w grupach rozwiązywali krzyżówki przygotowane do

treści opowiadania. Po pomyślnym odgadnięciu hasła, dzieci wykonywały prace plastyczne – wyklejały z plasteliny swojego Kubusia. Na zakończenie wychowankowie zostali mianowani „Przyjaciółmi Kubusia Puchatka” i otrzymali pamiątkowe medale.

wwwstr


Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr