foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC03803str17 grudnia wychowankowie Świetlicy Socjoterapeutycznej „Słoneczko”, po raz kolejny zasiedli do wigilijnego stołu. Na uroczystości z wychowankami, kierownikiem świetlicy oraz wychowawcami do wigilijnego stołu usiedli wspólnie zaproszeni goście: dyrektor szkoły Alicja Bałchan, Alicja Górniak oraz rodzice. Podczas wigilii odczuwalna była atmosfera zbliżającego się Bożego Narodzenia. Kierownik świetlicy złożyła wszystkim zgromadzonym

życzenia świąteczne. Po poczęstunku zaproszeni goście obejrzeli jasełka, przygotowane przez dzieci wraz z wychowawczyniami. Dzięki życzliwości ludzi o wielkim sercu, tego wieczora każdy wychowanek otrzymał paczkę ze słodyczami i upominkami. Zwyczajem świetlicy jest wręczenie, najbardziej aktywnym, zasłużonym, będących wzorem dla innych, dzieciom „kontraktów”. Składa się na niego dyplom oraz niespodzianka. Pani kierownik nie zapomniała również o podziękowaniu rodzicom, którzy swoim działaniem wspierali prace świetlicy. Podarunki i dobre słowo powędrowały do pani Kuśmirskiej i Zaturskiej. Wieczór zakończył się wspólnym kolędowaniem.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web