foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC03711strWe wtorek 15 grudnia świetlica świętowała Międzynarodowy Dzień Herbaty. W tym dniu w świetlicy „Słoneczko” przygotowane zostały zajęcia podczas których dzieci miały okazję zaznajomić się z tematyką święta. Wychowankowie dowiedzieli się kiedy i przez kogo zapoczątkowany został Międzynarodowy Dzień Herbaty. Usłyszały, że herbata w Polsce pojawiła się ponad 300 lat temu sprowadzona przez Francuzów. Podczas zabawy uczniowie wymienili rodzaje herbat, które znają. Następnie w grupach obejrzeli cztery rodzaje herbat, które

później mięli okazję wypić. Degustacja wzbogacona była informacją czym się różnią między sobą herbaty: czerwona, czarna, zielona i biała oraz w jakich sytuacjach najczęściej możemy je spożywać. Zajęcia zakończone zostały wykonaniem prac plastycznych malowanych esencją herbacianą.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web