DSC03579str9 grudnia (środa) w Świetlicy odbyła się po raz kolejny akcja „Zróbmy coś razem”. Podstawowym celem akcji było wspólne wykonanie ozdoby świątecznej przez dziecko i jego rodzica lub starsze rodzeństwo. W tym roku przed świetlicą ustawionych było sześć stanowisk. Każdy odbierający dziecko rodzić mógł wykonać choinkę z makaronu lub płatków, kartkę świąteczną, łańcuch na choinkę, bombkę ze styropianu ozdobioną cekinami, pomalować farbami styropianowego bałwanka oraz namalować choinkę. W akcję zaangażowani byli rodzice wychowanków ze świetlicy dziennej.

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na swoich opiekunów, ponieważ bardzo zależało im na wspólnie wykonanej pracy. Swoje dzieła uczniowie zabrali do domu lub udekorowali nimi świetlicę. Akcja cieszyła się ogromną popularnością i wprowadziła rodziców i dzieci w świąteczny nastrój.

wwwstr

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!