foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC03373str26 listopada obchodziliśmy w świetlicy Dzień Pluszowego Misia. Świętowanie rozpoczęło się od samego rana. Dzieci, w przystrojonej misiami sali, mogły oglądać piosenki wraz z teledyskami, pochodzące z różnych bajek, w których głównymi bohaterami były misie. Przez cały dzień panie wychowawczynie czytały fragmenty książki „Kubuś Puchatek”, a dzieci wykonywały kolorowe ilustracje swoich ulubionych pluszowych przyjaciół. Nie zabrakło również rozmowy o

tym skąd się wzięło to święto, a dzieci opowiedziały dlaczego kochają swoje misie i jak ważną rolę odgrywają one w ich życiu. Była również okazja do poznania zabawy muzyczno-ruchowej „Jedna łapka”, w której wychowankowie bardzo chętnie wzięli udział. Na zakończenie, w świetlicy, odbył się misiowy quiz, sprawdzający wiedzę o misiach występujących w bajkach. Wszystkie dzieci wychodzące ze świetlicy zostały poczęstowane misiowymi ciasteczkami, upieczonymi specjalnie na tę okazję przez panią Marzenkę.

wwwstr

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web