foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC03373str26 listopada obchodziliśmy w świetlicy Dzień Pluszowego Misia. Świętowanie rozpoczęło się od samego rana. Dzieci, w przystrojonej misiami sali, mogły oglądać piosenki wraz z teledyskami, pochodzące z różnych bajek, w których głównymi bohaterami były misie. Przez cały dzień panie wychowawczynie czytały fragmenty książki „Kubuś Puchatek”, a dzieci wykonywały kolorowe ilustracje swoich ulubionych pluszowych przyjaciół. Nie zabrakło również rozmowy o

tym skąd się wzięło to święto, a dzieci opowiedziały dlaczego kochają swoje misie i jak ważną rolę odgrywają one w ich życiu. Była również okazja do poznania zabawy muzyczno-ruchowej „Jedna łapka”, w której wychowankowie bardzo chętnie wzięli udział. Na zakończenie, w świetlicy, odbył się misiowy quiz, sprawdzający wiedzę o misiach występujących w bajkach. Wszystkie dzieci wychodzące ze świetlicy zostały poczęstowane misiowymi ciasteczkami, upieczonymi specjalnie na tę okazję przez panią Marzenkę.

wwwstr

Nasze certyfikaty

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr