foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

spotkanie z lesnikiemstrWychowankom świetlicy „Słoneczko” bardzo bliska jest edukacja przyrodnicza dlatego przystąpili do „Klubu Przyjaciół Lasu”. Mając na uwadze poszerzenie swojej wiedzy zaprosili Pana Jarosława Lisa – leśnika z Nadleśnictwa Elbląg. Dzieci przygotowały na to spotkanie wiersze, którymi przywitały gościa. Pan leśnik opowiadał o elementach składowych lasu, rodzajach drzew i krzewów w nim występujących. Wskazał zależność człowieka od środowiska oraz zwrócił uwagę na

odpowiedzialność za zmiany dokonywane w naturalnym środowisku. Przypomniał dzieciom o konieczności szanowania drzew i produktów, które z nich powstają. Uczniowie z ogromnych zaciekawieniem uczestniczyli w spotkaniu, włączając się do dyskusji. Była to cenna lekcja dla małych przyrodników.

wwwstr

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web