DSC02872strW piątek 7 listopada świetlica „Słoneczko” brała udział w akcji „Śniadanie Daje Moc”. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Dlatego powstał program edukacyjny: „Śniadanie Daje Moc”, który ma na celu zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz poprzez edukację oraz promocję

prawidłowego żywienia, ma się przyczynić do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce . Świetlica „Słoneczko”, realizując zamierzenia programu, zaprosiła w swoje progi, wszystkich uczniów. Na każdej przerwie dzieci mogły sobie przygotować śniadanie, składające się z różnych zdrowych produktów. Działaniu towarzyszyła pogadanka uświadamiająca uczniom istotę jedzenia śniadania oraz z czego ono powinno się składać, aby dało moc na resztę dnia. Dzieci z ogromną przyjemnością przygotowywały sobie kanapki oraz z uwagą wsłuchiwały się w słowa pani kierownik Jolanty Gołebiowskiej.

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!