foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC02819strW czwartek 5 listopada świetlica „Słoneczko”, świętowała Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W ramach obchodów święta, w świetlicy miała miejsce pogadanka, na temat: „Moja ulubiona postać z bajek”. Dzieci wypowiadały się, kogo najbardziej lubią i dlaczego jest dla nich taki ważny. Następnie wychowawczyni pokazywała uczniom różne bajki i dzieci miały za zadanie odgadnąć, jacy bohaterowie w nich występują. Kolejną częścią obchodów, było

pokazywanie różnych postaci z bajek i wychowankowie mieli za zadanie odgadnąć, kim jest ta postać i z jakiej bajki pochodzi. Na zakończenie wszyscy uczniowie wykonywali prace plastyczne, na których znajdowali się ich ulubieni bohaterowie.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr