Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu - Światowy Dzień Oszczędzania

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

DSC02567strOstatni dzień października został uznany przez społeczność międzynarodową za Światowy Dzień Oszczędzania. Jest to dzień, w którym na całym świecie odbywają się akcje społeczne promujące oszczędzanie jako naturalną i racjonalną ludzką postawę zmierzającą do poprawy jakości życia. Wychowankowie Świetlicy „Słoneczko”, działającej przy Szkole Podstawowej nr 8, w tym dniu brali udział w licznych przedsięwzięciach mających na celu promowanie tematyki oszczędzania. Na początek dzieci wypowiadały się na temat, co ich

zdaniem oznacza oszczędzanie i w jaki sposób możemy oszczędzać we współczesnym świecie, następnie uczniowie rozwiązywali rebusy i zagadki związane z tematyką święta. Chętne dzieci wykonywały pracę plastyczną na konkurs ”Marzenia z SKO”. Światowy Dzień Oszczędzania zapoczątkował w świetlicy akcję SKO. Szkolna Kasa Oszczędności to system oszczędzania dla uczniów. Uczy dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy. Na zakończenie wszyscy wychowankowie otrzymali książeczki SKO. Dzięki systematycznemu zbieraniu pieniędzy dzieci będą mogły spełnić swoje małe marzenia oraz zdobędą cenną umiejętność, która przyda im się w dorosłym życiu.

Nasze certyfikaty

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr