foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC02567strOstatni dzień października został uznany przez społeczność międzynarodową za Światowy Dzień Oszczędzania. Jest to dzień, w którym na całym świecie odbywają się akcje społeczne promujące oszczędzanie jako naturalną i racjonalną ludzką postawę zmierzającą do poprawy jakości życia. Wychowankowie Świetlicy „Słoneczko”, działającej przy Szkole Podstawowej nr 8, w tym dniu brali udział w licznych przedsięwzięciach mających na celu promowanie tematyki oszczędzania. Na początek dzieci wypowiadały się na temat, co ich

zdaniem oznacza oszczędzanie i w jaki sposób możemy oszczędzać we współczesnym świecie, następnie uczniowie rozwiązywali rebusy i zagadki związane z tematyką święta. Chętne dzieci wykonywały pracę plastyczną na konkurs ”Marzenia z SKO”. Światowy Dzień Oszczędzania zapoczątkował w świetlicy akcję SKO. Szkolna Kasa Oszczędności to system oszczędzania dla uczniów. Uczy dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy. Na zakończenie wszyscy wychowankowie otrzymali książeczki SKO. Dzięki systematycznemu zbieraniu pieniędzy dzieci będą mogły spełnić swoje małe marzenia oraz zdobędą cenną umiejętność, która przyda im się w dorosłym życiu.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web