foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

DSC02567strOstatni dzień października został uznany przez społeczność międzynarodową za Światowy Dzień Oszczędzania. Jest to dzień, w którym na całym świecie odbywają się akcje społeczne promujące oszczędzanie jako naturalną i racjonalną ludzką postawę zmierzającą do poprawy jakości życia. Wychowankowie Świetlicy „Słoneczko”, działającej przy Szkole Podstawowej nr 8, w tym dniu brali udział w licznych przedsięwzięciach mających na celu promowanie tematyki oszczędzania. Na początek dzieci wypowiadały się na temat, co ich

zdaniem oznacza oszczędzanie i w jaki sposób możemy oszczędzać we współczesnym świecie, następnie uczniowie rozwiązywali rebusy i zagadki związane z tematyką święta. Chętne dzieci wykonywały pracę plastyczną na konkurs ”Marzenia z SKO”. Światowy Dzień Oszczędzania zapoczątkował w świetlicy akcję SKO. Szkolna Kasa Oszczędności to system oszczędzania dla uczniów. Uczy dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy. Na zakończenie wszyscy wychowankowie otrzymali książeczki SKO. Dzięki systematycznemu zbieraniu pieniędzy dzieci będą mogły spełnić swoje małe marzenia oraz zdobędą cenną umiejętność, która przyda im się w dorosłym życiu.

Nasze certyfikaty

 

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!

all4web