foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSCF0400strUczniowie koła turystyki rowerowej i pieszej dnia 10.10.2015 roku spotkali się w sali gimnastycznej w celu doskonalenia swoich umiejętności jazdy na rowerze. Uczestnicy spotkania po przeglądzie technicznym jednośladów przystąpili do pokonywania rowerowego toru przeszkód.

 

Najlepszym rowerzystą okazał się uczeń klasy VI a Karol Rutkowski, który tor przeszkód pokonał bezbłędnie i w najkrótszym czasie (53 sekund), na drugim miejscu uplasował się Bartek Suski (55 sekund), natomiast trzecią lokatę uzyskała Gabriela Jachimczyk (59 sekund). Rowerową sobotę zakończył rajd rowerowy, który przebiegał w jesiennej scenerii i dostarczył uczniom wiele satysfakcji i zadowolenia.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr