foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0004strW sobotnie słoneczne przedpołudnie, 16 kwietnia, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 należący do Koła Turystyki Pieszej i Rowerowej doskonalili technikę jazdy na rowerze. Zajęcia rozpoczęły się od przygotowania technicznego rowerów oraz od przypomnienia podstawowych zasad poruszania się w ruchu miejskim. Następnie młodzi miłośnicy dwóch kółek pokonywali rowerowy tor przeszkód (przygotowanie do praktycznego egzaminu na kartę rowerową). Na

zakończenie udaliśmy się na wycieczkę rowerową po okolicach Wyspy Spichrzów. Wszyscy młodzi cykliści już z niecierpliwością oczekują na kolejną rowerową przygodę.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr