1pierwszestrPodczas tegorocznych Halowych Mistrzostwach Elbląga w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych (7 marca - chłopcy, 9 marca - dziewczęta) startowała siedmioosobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły. Najlepiej zaprezentowała się Zofia Laskiewicz, zdobywając dwa medale: złoto w skoku wzwyż, pokonując poprzeczkę na wysokości 1,35 m i srebro w skoku w dal uzyskując wynik 4,08 m. Wśród chłopców w konkurencji pchnięcia

kulą brązowy medal zdobył Krzysztof Jeżewski, uzyskując wynik 9,58 m.

Pozostałe miejsca naszych lekkoatletów:

Dziewczęta:

• 2x30 m - Gabriela Jachimczyk  26 m, Natalia Kulik - 31 m