foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0042strW sobotni wieczór 16 stycznia 2016 roku miłośnicy piłki siatkowej pod opieką Adama Jażdżyńskiego w hali sportowej Gimnazjum nr 9 w Elblągu kibicowali elbląskim siatkarkom reprezentującym nasze miasto w rozgrywkach II ligi kobiet. Rywalem Orła Elbląg były siatkarki KS Murowana Goślina. Po zaciętym meczu obfitującym w wiele ciekawych i efektownych akcji mogliśmy oklaskiwać zwycięstwo elbląskich sportsmenek. Uczniowie naszej szkoły mieli

możliwość zobaczyć siatkówkę w wykonaniu profesjonalnych zawodniczek. Szczególną atrakcją była możliwość porozmawiania z zawodniczkami i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Organizator (Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej) ma nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli możliwość kibicowania elbląskim sportowcom w liczniejszym gronie. Już teraz zapraszamy uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami na wspólne sportowe atrakcje.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr