foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSCF0798strDnia 15.01.2016 roku uczniowie klas piątych mieli możliwość sprawdzenia swoich siatkarskich umiejętności podczas Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Podczas sportowych zmagań nasi zawodnicy rozegrali cztery zacięte i wyrównane spotkania z uczniami elbląskich szkół. Po zajęciu piątego miejsca w grupie eliminacyjnej niestety nie awansowali do ścisłego

finału. Zawody siatkarskie dostarczyły wiele sportowej satysfakcji naszym młodym sportowcom. Naszą szkołę reprezentowali: Remigiusz Jachimczyk, Damian Żukowski, Jakub Korzuszko, Krystian Groszyk, Dawid Groszyk, Dominik Klementowski, Kacper Czerski. Opiekunem naszej reprezentacji był mgr Adam Jażdżyński.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr