foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

DSC 0030strUczennice klas szóstych i piątych awansowały do finałów Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Podczas zawodów rozgrywanych 11.12.2015 roku w hali sportowej MOS w Elblągu zawodniczki SP 8 pokonały zespoły SP 11, SP 16 i SP 15, w turnieju odniosły tylko jedną porażkę z SP 18. Po dobrej i emocjonującej grze zapewniły sobie awans do styczniowego finału, w którym wystąpi sześć najlepszych elbląskich zespołów w piłce siatkowej dziewcząt.

Drużyna naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Zofia Laskiewicz (kapitan), Gabriela Jachimczyk, Natalia Kulik, Patrycja Czerska, Wiktoria Suprun, Dominika Jusińska, Karolina Skinder, Karolina Gałecka. Opiekunem zespołu był Adam Jażdżyński.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr