kibicowaniestr25.10.2015 roku uczniowie klas IV-VI wraz z rodzicami uczestniczyli w charakterze kibiców w meczu piłki ręcznej kobiet pomiędzy EKS START ELBLĄG, a POGONIĄ BALTICA SZCZECIN. Rodzinne spędzanie niedzielnego popołudnia uczestniczącym w kibicowaniu uczniom i ich rodzicom dostarczyło wielu sportowych wrażeń i emocji

(zwycięstwo elbląskiego zespołu). Organizator zaproponowanej formy spędzania czasu wolnego (Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej) ma nadzieję, że wspólne rodzinne kibicowanie i uczestnictwo w imprezach sportowych będzie kontynuowane nie tylko we współpracy ze szkołą, ale również w gronie rodzinnym. Już teraz zapraszamy na następne sportowe atrakcje.