foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

kibicowaniestr25.10.2015 roku uczniowie klas IV-VI wraz z rodzicami uczestniczyli w charakterze kibiców w meczu piłki ręcznej kobiet pomiędzy EKS START ELBLĄG, a POGONIĄ BALTICA SZCZECIN. Rodzinne spędzanie niedzielnego popołudnia uczestniczącym w kibicowaniu uczniom i ich rodzicom dostarczyło wielu sportowych wrażeń i emocji

 

(zwycięstwo elbląskiego zespołu). Organizator zaproponowanej formy spędzania czasu wolnego (Koło Turystyki Rowerowej i Pieszej) ma nadzieję, że wspólne rodzinne kibicowanie i uczestnictwo w imprezach sportowych będzie kontynuowane nie tylko we współpracy ze szkołą, ale również w gronie rodzinnym. Już teraz zapraszamy na następne sportowe atrakcje.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr