foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20151016 082634str

W dniu dzisiejszym, tj. 20 października, odbyły się w naszej szkole Urodziny Książkowego Misia. Jest to pierwsze zadanie wykonane w ramach projektu „Warto czytać” oraz „Cała Polska czyta dzieciom – czytające szkoły”, w których nasza szkoła bierze udział. Prowadząca , p. Urszula Tałuć, przypomniała uczniom o głównych założeniach obu przedsięwzięć.

Następnie rozmawiała o misiach, występujących w książkach. Na apelu zostały ogłoszone konkursy szkolne, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Na zakończenie p. Tałuć wymieniła nazwiska uczniów klasy IV b, którzy w ramach akcji, będą czytać klasom młodszym – oczywiście książki, których bohaterami są misie. Ponadto, podczas przerw, uczniowie mogli przeczytać historię powstania misia oraz zapoznać się z najpopularniejszymi miśkami występującymi w książkach i bajkach.

 Czy to jutro, czy to dziś,

Wszystkim jest potrzebny miś!”

 

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web