20151013 143538strDzień Edukacji Narodowej to święto wyjątkowe, kiedy uczniowie mogą wyrazić wdzięczność nauczycielom. Dlatego też z tej okazji, 13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie klasy III a oraz V a pod kierunkiem pani Doroty Szczepańskiej i Urszuli Tałuć, przygotowali krótkie przedstawienie.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Ponadto, podczas uroczystości, głos zabrała p. Dyrektor Alicja Bałchan, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec p. Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom szkoły.