foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151013 143538strDzień Edukacji Narodowej to święto wyjątkowe, kiedy uczniowie mogą wyrazić wdzięczność nauczycielom. Dlatego też z tej okazji, 13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie klasy III a oraz V a pod kierunkiem pani Doroty Szczepańskiej i Urszuli Tałuć, przygotowali krótkie przedstawienie.

 

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Ponadto, podczas uroczystości, głos zabrała p. Dyrektor Alicja Bałchan, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec p. Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

 

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup