foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20151013 143538strDzień Edukacji Narodowej to święto wyjątkowe, kiedy uczniowie mogą wyrazić wdzięczność nauczycielom. Dlatego też z tej okazji, 13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie klasy III a oraz V a pod kierunkiem pani Doroty Szczepańskiej i Urszuli Tałuć, przygotowali krótkie przedstawienie.

 

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Ponadto, podczas uroczystości, głos zabrała p. Dyrektor Alicja Bałchan, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec p. Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

 

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr