foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20150926 083149strDnia 26.09.2015 r. uczniowie z klas IV-V (11-osób)  wraz z nauczycielem przyrody Grażyną Wojtczak, uczestniczyli w rajdzie zorganizowanym przez PTTK w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowych Dni Turystyki. Drużyna pod nazwą ,,Ósemeczki'' wybrała trasę nr. 5 /Bielnik Drugi - szlak czerwony - wzdłuż Kanału Jagiellońskiego - Bielnik Pierwszy - ul. Radomska - Elbląg Muzeum/. Długość trasy wynosiła 8 km.

W czasie rajdu uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, pamiątkowy znaczek, dyplom dla drużyny oraz nagrody za udział w licznych konkursach, które odbyły się po zakończeniu rajdu na dziedzińcu Muzeum. Było to np.: rzucanie do celu, malowanie muru, lepienie z gliny, chodzenie na szczudłach itd. Można było dostać pieczoną kiełbaskę. Pogoda podczas rajdu dopisała. Dzieci były bardzo zadowolone i z chęcią będą uczestniczyć w kolejnym rajdzie.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr