foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20150926 083149strDnia 26.09.2015 r. uczniowie z klas IV-V (11-osób)  wraz z nauczycielem przyrody Grażyną Wojtczak, uczestniczyli w rajdzie zorganizowanym przez PTTK w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowych Dni Turystyki. Drużyna pod nazwą ,,Ósemeczki'' wybrała trasę nr. 5 /Bielnik Drugi - szlak czerwony - wzdłuż Kanału Jagiellońskiego - Bielnik Pierwszy - ul. Radomska - Elbląg Muzeum/. Długość trasy wynosiła 8 km.

W czasie rajdu uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, pamiątkowy znaczek, dyplom dla drużyny oraz nagrody za udział w licznych konkursach, które odbyły się po zakończeniu rajdu na dziedzińcu Muzeum. Było to np.: rzucanie do celu, malowanie muru, lepienie z gliny, chodzenie na szczudłach itd. Można było dostać pieczoną kiełbaskę. Pogoda podczas rajdu dopisała. Dzieci były bardzo zadowolone i z chęcią będą uczestniczyć w kolejnym rajdzie.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web