foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

DSC 0039strOśrodek wypoczynkowy Amberwil w dniach 14 – 16 czerwca gościł uczniów klas szóstych na zielonej szkole. Szóstoklasiści podczas nauki połączonej z wypoczynkiem poznawali uroki Mierzei Wiślanej. Do głównych atrakcji wyjazdu należy zaliczyć wycieczkę do rezerwatu ornitologicznego Mewia Łacha (położonego przy ujściu Wisły do morza). Chroni on miejsca lęgowe różnych gatunków rybitw i siedliska żerowania wielu innych ptaków. Uczestnicy zielonej szkoły zobaczyli

także port przy przeprawie promowej nad Wisłą. W trakcie spacerów po Mikoszewie uczniowie mieli możliwość zobaczenia domów podcieniowych budowanych z drewna z bogatymi elementami architektonicznymi. Szóstoklasiści uczestniczyli również w zajęciach Akademii Bursztynu, na których dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat powstawania, eksploatacji oraz wykorzystywania bogactwa Mierzei Wiślanej, którą jest bursztyn. Program zielonej szkoły obfitował również w wiele atrakcji sportowych (mecze piłki siatkowej, piłki nożnej oraz gra w palanta), które uprzyjemniały pobyt w Mikoszewie. Atrakcją ostatniego wieczoru była zabawa przy ognisku, połączona z pieczeniem kiełbasek.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web