foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

DSC 0039strOśrodek wypoczynkowy Amberwil w dniach 14 – 16 czerwca gościł uczniów klas szóstych na zielonej szkole. Szóstoklasiści podczas nauki połączonej z wypoczynkiem poznawali uroki Mierzei Wiślanej. Do głównych atrakcji wyjazdu należy zaliczyć wycieczkę do rezerwatu ornitologicznego Mewia Łacha (położonego przy ujściu Wisły do morza). Chroni on miejsca lęgowe różnych gatunków rybitw i siedliska żerowania wielu innych ptaków. Uczestnicy zielonej szkoły zobaczyli

także port przy przeprawie promowej nad Wisłą. W trakcie spacerów po Mikoszewie uczniowie mieli możliwość zobaczenia domów podcieniowych budowanych z drewna z bogatymi elementami architektonicznymi. Szóstoklasiści uczestniczyli również w zajęciach Akademii Bursztynu, na których dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat powstawania, eksploatacji oraz wykorzystywania bogactwa Mierzei Wiślanej, którą jest bursztyn. Program zielonej szkoły obfitował również w wiele atrakcji sportowych (mecze piłki siatkowej, piłki nożnej oraz gra w palanta), które uprzyjemniały pobyt w Mikoszewie. Atrakcją ostatniego wieczoru była zabawa przy ognisku, połączona z pieczeniem kiełbasek.

Nasze certyfikaty

 

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!

all4web