foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

IMAG2309 1strDnia 7 czerwca odbył się pożegnalny wieczorek klas szóstych. W imprezie zorganizowanej przez rodziców, wychowawców oraz uczniów klasy VI a i VI b uczestniczyło całe grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 8 w Elblągu. W czasie zabawy uczniowie oraz zaproszeni goście mieli możliwość skosztować wspaniałych słodkości przygotowanych przez rodziców uczniów klas szóstych. Zabawie towarzyszyła oprawa muzyczna, którą przygotowała Pani Agnieszka

 

Mucha (bardzo dziękujemy). Wieczorek zapewne pozostanie na długo (może na zawsze?) w pamięci wszystkich uczestników.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr