foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20160531 123400strUczniowie klasy IIIa, Va, Vb 31 maja brali udział w wycieczce do Gdańska. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie klas: pani Dorota Szczepańska, Urszula Tałuć i Emilia Staniszewska. Uczestniczyli w warsztatach „Chemia w pigułce” w EduParku czyli Centrum Edukacji Dla Dzieci i Młodzieży w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym. Dzieci wykonywały doświadczenia,

obserwowały reakcje oraz formułowały wnioski na podstawie uzyskanych wyników. Następnie uczniowie obejrzeli stałą wystawę EduParku, obejmującą interaktywne stanowiska z pięciu dziedzin nauki, przy których, poprzez zabawę, mogli samodzielnie badać prawa przyrody. Na każdym stanowisku doświadczalnym można było samodzielnie podjąć zadania, sprawdzić działanie różnych urządzeń. Na wystawie dzieci odkrywały tajemnice optyki oraz akustyki, budowały most bez żadnej zaprawy, sprawdziły także swój refleks i układały tułów anatomiczny człowieka. Po atrakcjach EduParku klasy wybrały się na zwiedzanie Starówki Gdańska. Uczennice z klasy V a pełniły rolę przewodniczek, po uprzednim przygotowaniu informacji dotyczących ulicy Długiej oraz Fontanny Neptuna. Na koniec uczniowie mogli zakupić pamiątki.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web