foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160601 143854strDnia 1 czerwca uczniowie klasy V a: Klaudia Tempczyk, Kasia Kilijańska, Kuba Korzuszko, Damian Żukowski i Michał Salabura wzięli udział w grze miejskiej zorganizowanej przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” pt. „Z dala od klawiatury, a bliżej literatury”. Celem gry była szeroko rozumiana promocja czytelnictwa i książek dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy gry musieli

zmierzyć się z szeregiem zadań przygotowanych przez elbląskie instytucje kulturalne takie jak: Biblioteka Elbląska, Biblioteka Pedagogiczna, Teatr im. A. Sewruka, CSE „Światowid”, Muzeum Archeologiczno-Historyczne, Galeria El, Młodzieżowy Dom Kultury. Nasza ekipa zajęła I miejsce! Uczniowie otrzymaliwspaniałe nagrody: gadżety, książki - za każde dobrze rozwiązane zadanie, a nagrodami głównymi były bony upominkowe do Empiku, bilety do Nowej Holandii oraz warsztaty dla grupy z FunRobot.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr