foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20160601 143854strDnia 1 czerwca uczniowie klasy V a: Klaudia Tempczyk, Kasia Kilijańska, Kuba Korzuszko, Damian Żukowski i Michał Salabura wzięli udział w grze miejskiej zorganizowanej przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” pt. „Z dala od klawiatury, a bliżej literatury”. Celem gry była szeroko rozumiana promocja czytelnictwa i książek dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy gry musieli

zmierzyć się z szeregiem zadań przygotowanych przez elbląskie instytucje kulturalne takie jak: Biblioteka Elbląska, Biblioteka Pedagogiczna, Teatr im. A. Sewruka, CSE „Światowid”, Muzeum Archeologiczno-Historyczne, Galeria El, Młodzieżowy Dom Kultury. Nasza ekipa zajęła I miejsce! Uczniowie otrzymaliwspaniałe nagrody: gadżety, książki - za każde dobrze rozwiązane zadanie, a nagrodami głównymi były bony upominkowe do Empiku, bilety do Nowej Holandii oraz warsztaty dla grupy z FunRobot.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web