foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160520 141946strDnia 20 maja w Szkole Podstawowej nr 19 odbył się międzyszkolny konkurs ,,Czwartoklasiści przepisy znają i je przestrzegają”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV a: Małgorzata Leśniewska, Piotr Sujkowski i Michał Skinder. Uczniowie pracowali zgodnie z dużym skupieniem. Wykonali bezbłędnie 10 zadań. Zajęli I miejcse! GRATULUJEMY! Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów z wychowania komunikacyjnego i z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Uczniów do konkursu przygotowała pani Ala Piotrowicz- Chont. Tego dnia w SP nr 19 odbyło się również rozstrzygnięcie międzyszkolego konkursu literacko-plastycznego ,,Bądź bezpieczny noś

odblaski”. Uczennice: Kinga Wejrauch i Zuzanna Stępczyńska zdobyły równorzędne trzecie miejsce. Celem konkursu było zachęcenie do noszenia odblasków. Opiekunem uczennic była pani Ala Piotrowicz- Chont.

Nasze certyfikaty

 

 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr