foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

20160520 141946strDnia 20 maja w Szkole Podstawowej nr 19 odbył się międzyszkolny konkurs ,,Czwartoklasiści przepisy znają i je przestrzegają”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV a: Małgorzata Leśniewska, Piotr Sujkowski i Michał Skinder. Uczniowie pracowali zgodnie z dużym skupieniem. Wykonali bezbłędnie 10 zadań. Zajęli I miejcse! GRATULUJEMY! Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów z wychowania komunikacyjnego i z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Uczniów do konkursu przygotowała pani Ala Piotrowicz- Chont. Tego dnia w SP nr 19 odbyło się również rozstrzygnięcie międzyszkolego konkursu literacko-plastycznego ,,Bądź bezpieczny noś

odblaski”. Uczennice: Kinga Wejrauch i Zuzanna Stępczyńska zdobyły równorzędne trzecie miejsce. Celem konkursu było zachęcenie do noszenia odblasków. Opiekunem uczennic była pani Ala Piotrowicz- Chont.

Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web