foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

poznaj elblagDnia 20 maja uczniowie klasy IV a: Julia Kot, Karolina Kostrzewa i Dominik Kuśmirski wzięli udział w grze miejskiej pt. „Poznaj Elbląg”, zorganizowanej przez PTTK i studentów PWSZ. Celem gry było odnalezienie  na Starym Mieście informacji zawartych na  budynkach, tabliczkach i w terenie. Uczniowie korzystali z przygotowanych map - dzięki temu wiedzieli, w jakie miejsca powinni

się udać. W imprezie tej brali udział uczniowie z klas szóstych szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studenci PWSZ. Nasza drużyna stanowiła najmłodszą drużynę ze wszystkich drużyn. Dzieciom ogromnie podobała się zabawa, wyrazili nawet gotowość w kolejnym podobnym przedsięwzięciu. Na zakończenie gry,  uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody.

Nasze certyfikaty

 

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!

all4web