poznaj elblagDnia 20 maja uczniowie klasy IV a: Julia Kot, Karolina Kostrzewa i Dominik Kuśmirski wzięli udział w grze miejskiej pt. „Poznaj Elbląg”, zorganizowanej przez PTTK i studentów PWSZ. Celem gry było odnalezienie  na Starym Mieście informacji zawartych na  budynkach, tabliczkach i w terenie. Uczniowie korzystali z przygotowanych map - dzięki temu wiedzieli, w jakie miejsca powinni

się udać. W imprezie tej brali udział uczniowie z klas szóstych szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studenci PWSZ. Nasza drużyna stanowiła najmłodszą drużynę ze wszystkich drużyn. Dzieciom ogromnie podobała się zabawa, wyrazili nawet gotowość w kolejnym podobnym przedsięwzięciu. Na zakończenie gry,  uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody.