foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

corrida ortograficznastrWe czwartek 19 maja trzy uczennice naszej szkoły brały udział w Miejskim Konkursie Corrida Ortograficzna 2016 „O pióro Sienkiewicza” organizowanym przez SP nr 4. Dziewczęta, pod okiem pań od polskiego, pilnie przygotowywały się do potyczek ortograficznych. Na konkursie pisały dyktando ortograficzne, następnie rozwiązywały diagramy, puzzle, rebusy, teksty z lukami, itp.

W potyczkach zajęliśmy czwarte miejsce na siedem szkół biorących udział. Naszą szkołę reprezentowały:

Aleksandra Noga – klasa IV a

Klaudia Tempczyk – klasa V a

Gabriela Jachimczyk – klasa VI a

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr