foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

mam talent6 maja w murach naszej szkoły, odbył się przegląd uzdolnień naszych uczniów, czyli II Edycja Programu „Mam Talent”. Impreza została podzielona na dwie kategorie wiekowe: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Publiczność podziwiała występy muzyczno-wokalne oraz taneczne. Pomimo ogromnej tremy, wszyscy spisali się świetnie! Jury w składzie: Pani Alicja Górniak, Pani Urszula Tałuć oraz Pani Jolanta

 

Gołębiowska, miało nie mały problem z wyborem zwycięzcy. Jednak po długich naradach przyznano wygrane. I tak oto w klasach I-III: I miejsce zajęły Vanessa Dudek i Wiktoria Kostrzewa. II miejsce Nikola Nowakowska, a III miejsce zdobyła Marika Kuriata, Paulinka Olejnik oraz Joanna Grzeszczak. W klasach IV - VI: I miejsce zajęły Aleksandra Boćko, Małgosia Leśniewska, Ola Noga i Ala Dzieżyc, Kinga Wejrauch. II miejsce zdobyli Katarzyna Cherek i Patryk Stolarski.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr