foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

mam talent6 maja w murach naszej szkoły, odbył się przegląd uzdolnień naszych uczniów, czyli II Edycja Programu „Mam Talent”. Impreza została podzielona na dwie kategorie wiekowe: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Publiczność podziwiała występy muzyczno-wokalne oraz taneczne. Pomimo ogromnej tremy, wszyscy spisali się świetnie! Jury w składzie: Pani Alicja Górniak, Pani Urszula Tałuć oraz Pani Jolanta

 

Gołębiowska, miało nie mały problem z wyborem zwycięzcy. Jednak po długich naradach przyznano wygrane. I tak oto w klasach I-III: I miejsce zajęły Vanessa Dudek i Wiktoria Kostrzewa. II miejsce Nikola Nowakowska, a III miejsce zdobyła Marika Kuriata, Paulinka Olejnik oraz Joanna Grzeszczak. W klasach IV - VI: I miejsce zajęły Aleksandra Boćko, Małgosia Leśniewska, Ola Noga i Ala Dzieżyc, Kinga Wejrauch. II miejsce zdobyli Katarzyna Cherek i Patryk Stolarski.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Nasze certyfikaty

 

ScottieSzkolneKluby

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Konkurs „Extra stołówki”

Dorośli głosują, dzieciaki zyskują!!!

Pomóż szkole wygrać remont stołówki za 30.000 złotych!!!

Głosuj codziennie, aż do 17 czerwca 2018r.

Wystarczy wejść na stronę www.extrastolowki.pl i kliknąć na naszą szkołę.

Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!!!

all4web