foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

mam talent6 maja w murach naszej szkoły, odbył się przegląd uzdolnień naszych uczniów, czyli II Edycja Programu „Mam Talent”. Impreza została podzielona na dwie kategorie wiekowe: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Publiczność podziwiała występy muzyczno-wokalne oraz taneczne. Pomimo ogromnej tremy, wszyscy spisali się świetnie! Jury w składzie: Pani Alicja Górniak, Pani Urszula Tałuć oraz Pani Jolanta

 

Gołębiowska, miało nie mały problem z wyborem zwycięzcy. Jednak po długich naradach przyznano wygrane. I tak oto w klasach I-III: I miejsce zajęły Vanessa Dudek i Wiktoria Kostrzewa. II miejsce Nikola Nowakowska, a III miejsce zdobyła Marika Kuriata, Paulinka Olejnik oraz Joanna Grzeszczak. W klasach IV - VI: I miejsce zajęły Aleksandra Boćko, Małgosia Leśniewska, Ola Noga i Ala Dzieżyc, Kinga Wejrauch. II miejsce zdobyli Katarzyna Cherek i Patryk Stolarski.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web