20160420 103711strDnia 20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 23 odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego z projektu pod hasłem ,,Czego ryby potrzebują do życia w rajskim ogrodzie?”. W uroczystości uczestniczyła ósemka uczniów z naszej szkoły z klas I – III. Celem konkursu było: uświadomienie konieczności ochrony wody, zwiększenie świadomości i wiedzy na temat konieczności ochrony środowiska naturalnego, rozumienie znaczenia czystej wody

dla ludzi, roślin i zwierząt oraz kształtowanie potrzeby ochrony środowiska naturalnego. Uczniowie swoje prace wykonali pod kierunkiem nauczycieli: G. Wojtczak, A. Chont i B. Knapik.