foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

20160420 103711strDnia 20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 23 odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego z projektu pod hasłem ,,Czego ryby potrzebują do życia w rajskim ogrodzie?”. W uroczystości uczestniczyła ósemka uczniów z naszej szkoły z klas I – III. Celem konkursu było: uświadomienie konieczności ochrony wody, zwiększenie świadomości i wiedzy na temat konieczności ochrony środowiska naturalnego, rozumienie znaczenia czystej wody

dla ludzi, roślin i zwierząt oraz kształtowanie potrzeby ochrony środowiska naturalnego. Uczniowie swoje prace wykonali pod kierunkiem nauczycieli: G. Wojtczak, A. Chont i B. Knapik.

Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr