foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

ScottieSzkolneKluby

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin

Liczniki

Jesteśmy na Facebook

Dawno temu w szkole

 20160428 095618strJak co roku obchodziliśmy kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jest to wyjątkowe wydarzenie w naszej bogatej, chociaż nie zawsze radosnej historii. Konstytucja jest powodem do dumy, ponieważ była pierwszą w Europie, regulującą prawa i obowiązki obywateli. Dziś 28 kwietnia 2016 roku, w naszej szkole, odbył się apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Część artystyczną

przygotowały klasy: II b i V b, pod okiem pań: Bożeny Knapik oraz Emilii Staniszewskiej. Uczniowie zaprezentowali inscenizację, wzorując się na popularnym, telewizyjnym teleturnieju pt. „Kocham Cię Polsko”. Uroczystość uświetniły pieśni patriotyczne „Witaj majowa jutrzenko” czy „Jak długo w sercach naszych”. Bardzo dziękujemy aktorom za poświęcony czas, który włożyli w przygotowania do swoich ról.


Nasze certyfikaty


 

 

certyfikat codeweek 1str

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr

 

A4 Popup

Zwracamy się z ogromną prośbą, o aktywny udział w akcji Się gra się ma... Odlotowy Playroom!.
Nasza świetlica bierze udział w konkursie, zorganizowanym przez firmę Hasbro, w którym można wygrać cenne nagrody, między innymi salę gier, wyposażenie świetlicy, zestawy gier.
Wystarczy wejść codziennie na stronę https://www.siegrasiema.com/swietlice/106 i oddać głos na naszą świetlicę.
Moi drodzy, w grupie siła, zawalczmy wspólnie o to, aby  dzieci spędzały czas w świetlicy jeszcze bardziej aktywnie !
Każda osoba codziennie może oddać 1 głos. Zachęćcie do udziału rodzinę, przyjaciół, znajomych.

all4web