foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 8

im. Stanisława Staszica w Elblągu

 20160428 095618strJak co roku obchodziliśmy kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jest to wyjątkowe wydarzenie w naszej bogatej, chociaż nie zawsze radosnej historii. Konstytucja jest powodem do dumy, ponieważ była pierwszą w Europie, regulującą prawa i obowiązki obywateli. Dziś 28 kwietnia 2016 roku, w naszej szkole, odbył się apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Część artystyczną

przygotowały klasy: II b i V b, pod okiem pań: Bożeny Knapik oraz Emilii Staniszewskiej. Uczniowie zaprezentowali inscenizację, wzorując się na popularnym, telewizyjnym teleturnieju pt. „Kocham Cię Polsko”. Uroczystość uświetniły pieśni patriotyczne „Witaj majowa jutrzenko” czy „Jak długo w sercach naszych”. Bardzo dziękujemy aktorom za poświęcony czas, który włożyli w przygotowania do swoich ról.


Nasze certyfikaty


 

 

aastr

astr

ffdvfvstr

 

fgggfhstr

 

gbgbthbththnythstr

 

ggggggggstr

 

gggstr

 

Narkotykistr

 

logo 1str

 

mistrzstr

 

vfdvf vstr